Сучасна лікарська практика в медицині дитинства, що базується на доказах

9 жовтня 2021 року м. Київ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на онлайн-семінар за темою «Сучасна лікарська практика в медицині дитинства, що базується на доказах» 9 жовтня 2021 року (початок семінару 9.00).

Захід проводитиметься відповідно до положень наказу МОН України від 16.03.2020 № 406 та затвердженого графіку МОЗ України.

Eксперти, які беруть участь

В роботі науково-практичного семінару з безперервного професійного розвитку сімейного лікаря та педіатра приймають участь провідні експерти з педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» та інших закладів вищої освіти.

Відомі фахівці з педіатрії та суміжних спеціальностей – член-кореспондент НАМН України Волосовець О.П., член-кореспондент НАМН України Бекетова Г.В., професори Крамарьов С.О., Кривопустов С.П., Шадрін О.Г., Крючко Т.О., Речкіна О.О. та інші висвітлять питання педіатрії і COVID-19; сучасні тренди ведення дітей з інфекцією органів дихання; труднощі в діагностиці та диференційній діагностиці інфекцій нижніх дихальних шляхів у дітей; обґрунтування підходів до антимікробної терапії; зв’язку шлунково-кишкового тракту та здоров’я дитини; функціонального абдомінального болю; вікових особливостей неврологічного постковідного синдрома та ін.

Питання, що будуть висвітлюватися

Особлива увага буде приділена питанням превентивної, доказової педіатрії, родинно-орієнтованому підходу та розгляду клінічних випадків. Розглядатимуться міждисциплінарні аспекти оториноларингології, неврології та гастроентерології.

Лікарі, які запрошуються до участі

До участі запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, організатори охорони здоров’я.

Відповідно до п. 3.2 додатку 5 наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 293/33264, лікарям буде нараховано 5 (п’ять) балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

Участь у семінарі безкоштовна.

Для отримання сертифіката учасника (електронною поштою) реєстрація до початку семінару та заповнення анкети після семінару обов'язкові!

Посилання на анкету дивіться у чаті трансляції під час семінару.

З повагою та до зустрічі, Оргкомітет.


Реєстрація Безкоштовно