Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії», присвячена пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова

(Сідельниковські читання)

14 - 16 вересня 2022 року м. Київ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі XXІV (щорічної) Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання педіатрії», присвяченої пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова (Сідельниковських читань) з 14.09.2022 до 16.09.2022.

Конференція в установленому порядку внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться МОЗ України та НАМН України у 2022 році до розділу 4 під № 435.

З відповідальною турботою про безпеку кожного з учасників Читань, цьогорічна конференція буде проведена у форматі онлайн.

У фокусі уваги

Лікарі, які запрошуються до участі

До участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, організатори охорони здоров’я, завідувачі та співробітники педіатричних кафедр та кафедр сімейної медицини закладів вищої освіти та закладів післядипломної освіти, профільних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН України. Будемо ради бачити усіх небайдужих до здоров'я дитини. Участь у конференції безкоштовна. Для участі в XXIV Сідельниковських читаннях реєстрація обов'язкова.

На Вас чекають виступи кращих фахівців з педіатрії нашої держави, живі дискусії, міждисциплінарні обговорення та відповіді на Ваші запитання.

Будемо раді нашому спілкуванню на XXIV Сідельниковських читаннях!

Участь у конференції безкоштовна. Кількість учасників обмежена.

Для отримання сертифіката учасника (електронною поштою) реєстрація обов'язкова!

З повагою та до зустрічі, Оргкомітет.


Реєстрація Безкоштовно